Účetnictví Pardubice – M-Cont s.r.o.

V oblasti účetnictví působí účetní firma Účetnictví Pardubice – M-Cont s.r.o. již od roku 2000. Nabízí profesionální účetní služby živnostníkům, malým a středním firmám.

Účetní služby

Mezi účetní služby patří vedení účetnictví, zpracování mezd a daňových přiznání. Účetnictví zpracovává pro firmy menšího až středního rozsahu a fyzické osoby zapsané v obchodním rejstříku a v dané oblasti nabízí vedení účetnictví, daňové přiznání právnických osob, zajištění odkladu daňových povinností, DPH a kontrolní hlášení a silniční daň. Dále firma nabízí daňovou evidenci pro živnostníky a drobné podnikatele kteří nejsou zapsáni v obchodním rejstříku a mají obrat pod 25 milionů Korun českých a v dané oblasti nabízí služby jako jsou vedení daňové evidence, peněžní deník, daňové přiznání právnických osob, DPH a kontrolní hlášení a silniční daň. Třetí služba účetní firmy je mzdové účetnictví které je nutné vést za okolnosti že firma má své zaměstnance. Další účetní služby které firma nabízí jsou konzultace účetních problémů, zastupování na úřadech, příkazy pro banku, mzdové listy, evidenční listiny důchodového pojištění a přihlášky a odhlášky zaměstnanců.

Kontakt na Účetnictví Pardubice

Pobočka firmy Účetnictví Pardubice – M-Cont s.r.o. se nachází na adrese třída Míru 109, Pardubice 530 02. Kancelář je v druhém patře nad restaurací Velvet. Firmu můžete kontaktovat telefonním číslem +420 728607233 nebo +420 607527190.

Pardubice 530 02, tř. Míru 109
Pardubice 530 02, tř. Míru 109

Další informace

Firma Účetnictví Pardubice – M-Cont s.r.o. má reference u deseti právnických osob a u pěti osob fyzických. Za svoji práci nese plnou zodpovědnost garantuje vedení účetnictví v souladu s platnými zákony, proto je pojištěna do výše 2 milionů Korun českých. Firma z oblasti účetnictví nabízí vše, co je k bezproblébovému podnikání a chodu firmy potřeba. Má dobré vztahy z klienty a dokáže vysvětlit jakékoli složité daňové a účetní zákony lidskou řečí.

Pokud hledáte Účetnictví pro Pardubice doporučujeme kontaktovat účetní firmu M-Cont s.r.o.

Účetnictví Pardubice
Účetnictví Pardubice
Sdílet:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *